РЕЗУЛЬТАТИ ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ З ІСТОРІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА Друк
Написав Administrator   
Вівторок, 05 травня 2020, 16:48

 

РЕЗУЛЬТАТИ ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ

З ІСТОРІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

 

4ХП-А

 

№ п\п

 

П.І.Б.

оцінка

1

Бахарєва

Анастасія Сергіївна

12

2

Герасименко

Анастасія Сергіївна

11

3

Дербілова

Анна Антонівна

12

4

 

Крикун

Анастасія Андріївна

12

5

Підоренко

Ганна Олександрівна

11

6

Савостіна

Поліна  Сергіївна

11

7

Харченко

Олександра Вадимівна

10

 

 

4ХП-Б

 

1

Доброскокіна

Надія  Олександровна

12

2

Єременко

Анастасія Романівна

11

3

 

Краснолобова Єлизавета Ігорівна

11

4

Лисенко

Катерина Миколаївна

11

5

Попазова

Софія Олександрівна

12

6

Скляр

Олександра

Олександровна

11

7

Хамаза

Сергій Олександрович

10

8

Цуканова

Софія Андріївна

12

 

 

 

 

4ХП-В

 

1

Бєлоусова

Анна Валеріївна

11

2

Воробйова

Аліна Олексіївна

10

3

Жуга

Олександра Олександрівна

10

4

Котелевська

Катерина Андріївна

10

5

Кравченко

Маргарита Володимирівна

12

6

Леонова

Дар’я  Ігорівна

11

7

Матвійчук

Анна Вячеславівна

10

8

Пілюгіна

Альона  Ігорівна

11

9

Піскун

Ольга Ігорівна

10

10

Саріан

Анастасія Олександрівна

11

 

 

 

 

4ХП-Г

 

1

Александров

Олексій Артемович

9

2

Грінвальд

Каміла Дмитрівна

11

3

Долопчі

Лілія Віталіївна

10

4

Задорожна

Владислава Євгенівна

10

5

Пожидаєва

Карина Олегівна

10

6

Пустова

Анастасія Дмитрівна

11

7

Смоліна

Анастасія Олексіївна

10

8

Цибулька

Анна Андріївна

11

 

4ДС-А

 

1

Гданська

Катерина Володимирівна

11

 

 

2

Новіков

Даніїл Олегович

10

 

3

Попова

Анастасія Олегівна

10

 

4

Проценко

Ольга Ігорівна

10

 

5

Руденко

Олександра Юріївна

11

 

6

Чистотін

Олексій Олександрович

10

 

7

Шапаренко

Олена Юріївна

11

4ДС-Б

 

1

Біллер

Єлізавета Сергіївна

10

2

Власенко

Юлія Анатоліївна

10

3

Жутовська

Анастасія Юріївна

11

4

Кондратенко

Анастасія Олександрівна

11

5

Куканов

Андрій Вячеславович

10

6

Прокопчук

Руслан Валентинович

10

7

Співакова

Єлизавета Андріївна

 

11

 

 

 

4ДС-В

 

1

Бабічева

Надія Андріївна

11

2

Кайдалова

Ніна Романівна

11

3

Коновалова

Катерина Андріївна

11

4

Мельник

Тетяна Олександрівна

10

5

Ніколаєва

Юлія Антонівна

10

6

Ткаченко

Надія Леонідівна

10

7

Філімонова

Алла Андріївна

10

 

8

Філоненко

Олександра Володимирівна

11

9

Чмихало

Дар`я Юріївна

10

 

 

 

 

 

4 СМ

 

1

Авдєєва

Софія Ігорівна

11

2

Гаврилов

Дмитро Олексійович

7

3

Галь

Маргарита Олександрівна

11

4

Грабницька

Ольга Володимирівна

9

5

Колеснікова

Лада Олександрівна

11

6

Лучанінов

Денис Анатолійович

11

7

Максимова

Ірина Геннадіївна

10

8

Мандрієвська Анастасія Сергіївна

9

9

Мурадян

Дарина Романівна

9

10

Самойленко

Мілана Едуардівна

9

11

Чуніхіна

Маргарита Андріївна

8

 

 

 

 

 

 

 

4СК

 

1

Гасленко

Міхаіл Вікторович

12

2

Захаров

Данило Васильович

8

3

Лахманець

Роман Романович

10

4

Михайленко Олександр Олексійович

9

5

Фіняк

Дмитро Сергійович

10

6

Шабай

Аман Алійович

11

 

 

3 ХП-Д

 

1

Карпенко

Руслана Сергіївна

11

2

Кердань

Валерія Олександрівна

11

3

Порхун

Максим Сергійович

10

4

Решетнікова

Олена

Андріївна

1

5

Романюк

Любов Русланівна

9

6

Сідельникова

Поліна Антонівна

10

7

Цибін

Іван Андрійович

10

 

 

 

 

 

 

3 ГД

 

1

Гурин

Тетяна Сергіївна

11

2

Задвірна

Аліна Олександрівна

10

3

Кліменко

Анна Юріївна

11

4

Попов

Ілля Сергійович

9

5

Шатунова

Злата Дмитрівна

10

6

Харчинська

Тетяна Анатоліївна

9

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2020, 16:51