ІСТОРІЯ

home-doctor.png

SHORTLY ABOUT
DR. MARILYN

As a psychologist and a cognitive behavioral therapist, I have worked with hundreds of patients and understand the intricacies of various psychological issues that people face.

My work revolves around being friendly, disciplined and organized yet flexible. I approach my patients and help them resolve their emotional issues of the past and the present, to open the door to a brighter and confident future.

Culture, Faith and Spiritual Care


Highly Competent Professionals


Lots of Positive Reviews


Practising Since 2001


Affordable Prices


Good Experience in the NHS

0
Awards Won
0
Hours of Practice
0
Books Written

Короткий огляд

 

1896

Навчальний заклад заснований уроці рішенням Харківської міської думи на базі приватної художньої школи М.Іванової-Раєвської.Першим директором училища став ученик І.Є. Репіна — Олександр Любимов (1879-1955), а викладачами — випускники репінської майстерні Академії мистецтв у Санкт-Петербурзі, запрошені до Харкова.

 

1912

Училище почало свою роботу в новому приміщенні в, в спеціально збудованому для нього приміщенні, характерною стильовою ознакою якого явився стиль модерн, з актуальними впливами старого українського будівництва (1911-1912 рр., арх. К. Жуков).

 

1913 - 1916

Училище очолювали: С. Прохоров, керівник свого часу художньої рисувальної школи у Томську, Г. Горелов, видатний вітчизняний художник та викладач мистецьких дисциплін О. Кокель.

 

1950-і - 2000-і

Училищем керува Г.C. Коробов, заслужений діяч мистецтв, відомий художник.

Харківське художнє училище — один з найстаріших професійних мистецьких закладів України.
В підґрунті роботи з організації навчального процесу в Харківському художньому училищі лежить художня та викладацька діяльність М.Д. Раєвської-Іванової (1840-1912), міської мистецької школи та творчих засад Академії мистецтв Росії.
Сьогодні училище очолює молодий директор, енергійний та творчо активний художник К.Ю. Савченко, який веде училище по шляху реформ та вдосконалення його творчої та освітньої роботи.
Від часів своєї організації по сьогодні училище надає фундаментальні знання в галузі рисунку та живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та дизайну, історії образотворчого мистецтва.
Вже з перших часів роботи училища в ньому займалися студенти з 45 губерній тодішньої Російської імперії, за часи радянської влади і по теперішній час в училищі навчаються студенти майже з усіх відомих куточків України.
Заклад закінчили в свій час всесвітньо відомі мистці: В. Авєрін, О. Дейнека, І. Іванов, Б. Косарів, І. Рик, Г. Цапок, Г. Шурина, П. Шигимага та інщі. В училищі тривалий час викладав один з засновників вітчизняного мистецтвознавства та харківської мистецтвознавчої школи – Михайло Зубар.
У творчому багажі училища досвід його вельмишановних випускників – лауреатів Державної премії ім. Т.Г. Шевченка В.М. Гонтарова та В.І. Ковтуна.
У училищі навчалися і продовжують викладати провідні мистці харківської художньої школи: Коробов Г.С., Дятлов Ю.Л., Леснічий Г.Д., Безрук О.І., Іванова Р.П., багато відомих і професійних викладачів.
home-doctor.png

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання
Петро Петренко
Петро ПетренкоМалювання