22.01.2024  КЗ "ХФВХК" були учасниками  онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області  Департаменту кіберполіції    Людмилою Федоровою. 

Поліцейська розповіла про будні кіберполіції, ділилася корисними інсайтами, що поліпшуть  кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Аудиторія слухачів вчилася розпізнавати та не піддаватися на ТОП -7 актуальних схем шахрайства.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства,  підвищенню обізнаності з кібербезпеки , формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:
  •  бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  •  бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства);
Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланням https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6    !