Харківський фаховий вищий коледж… Навчання в коледжі – це дуже цікавий процес, який забирає велику частину часу та уваги. Крім того, навчання формує подальший життєвий шлях, професійну діяльність та впливає на якість самого життя в перспективі. Тому дуже важливо вчитися і здобувати професію, а професія, яку отримують наші студенти – це і є Життя! Таким є наш коледж, який надає фундаментальні знання в галузі рисунку та живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та дизайну, історії образотворчого мистецтва.
Війна Росії проти України вмить докорінно змінила життя українців та студентів, які змушені були покинути свої домівки й навчальні заклади та продовжити здобувати кваліфікацію за кордоном. Це не оминуло і студентів Харківського фахового вищого художнього коледжу…
Цікава дійсність: в житті є і будні і свята… І якоїсь миті ми зрозуміли: що життя не завмерло, воно триває… Окрім занять, в коледжі, звичайно дистанційно, проводяться не тільки заняття, а й виховні заходи: виставка матеріалів про життя Т.Г. Шевченка в бібліотеці, конкурс кращого виконавця рисунку, проведення онлайн-уроків. 21 лютого до святкування Міжнародного дня рідної мови, до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка…
Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання, бо вони входять у свідомість кожного з нас із самого мистецтва, надовго переживають своїх творців. Дійсно, є в нашій літературі імена, що не потребують ні пишних шат красномовності, ані високих означень та епітетів змалечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів. До них належить ім’я геніального українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. І метою вшанування пам’яті основоположника української літератури, популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України, у коледжі проведено Шевченківський тиждень.
Також студенти підготували літературно-музичну композицію: »Ми тебе не забули, Тарасе!»
Студенти вразили чудовою, ефективною манерою та творчим підходом до виконання своєї ролі: читали вірші, інсценували уривки з творів письменника, виконували пісні на слова Тараса Шевченка. Якщо людина талановита, то вона талановита в усьому!. Ось такими і є наші студенти: Кравець Станіслава, Кузіна Софія, Кваша Поліна, Дербілова Софія, Сторожук Микита, Кузіна Софія, Василюк Юліана, Єва Скоробагатова та інші студенти.
Ті емоції, які були у студентів, залишаться назавжди у їхніх спогадах і серцях!