НОВИНИ

Previous Next


З 3 по 10 травня 2024 року у Харківському фаховому вищому художньому коледжі пройшла виставка під назвою "Барви життя". Автором виставки є талановитий художник Валерій Заліщук, який представив свої нові роботи.

На виставці були представлені картини, які відображають яскраві та барвисті моменти життя. Кожна робота Валерія Заліщука наповнена емоціями і глибоким змістом, що викликає у глядачів різні почуття та асоціації.

Відвідувачі виставки мали можливість насолодитися мистецтвом у затишній атмосфері коледжу, обговорити побачене і поспілкуватися з автором. Виставка викликала великий інтерес серед студентів, викладачів та всіх поціновувачів мистецтва.

Ми дякуємо Валерію Заліщуку за чудову можливість зануритися у світ його творчості та з нетерпінням чекаємо на наступні заходи у нашому коледжі.

Харківський фаховий вищий художній коледж завжди радий вітати талановитих митців і дарувати своїм відвідувачам незабутні враження від світу мистецтва.
Previous Next

З радістю повідомляємо, що виставка живопису "Мелодія зими" заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Єфіменка успішно відбулася з 25 грудня 2023 року по 25 січня 2024 року у нашому художньому коледжі.

Ця виставка стала справжнім святом для всіх поціновувачів мистецтва, презентуючи зимові пейзажі, які зуміли передати атмосферу спокою та краси зимової природи. Картини Дмитра Єфіменка викликали захоплення відвідувачів своєю глибиною та емоційністю.

Місце проведення: КЗ "ХФВХК" ХОР м. Харків, пров. Ніжинський, 1

Ми вдячні всім, хто відвідав виставку та підтримав наше мистецьке свято. Ваші відгуки та враження є найкращою нагородою для організаторів та художника. Сподіваємося на подальші зустрічі з вами на наших майбутніх заходах.

Дякуємо, що були з нами!

22.01.2024  КЗ "ХФВХК" були учасниками  онлайн-зустрічі зі співробітником Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області  Департаменту кіберполіції    Людмилою Федоровою. 

Поліцейська розповіла про будні кіберполіції, ділилася корисними інсайтами, що поліпшуть  кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті. Аудиторія слухачів вчилася розпізнавати та не піддаватися на ТОП -7 актуальних схем шахрайства.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства,  підвищенню обізнаності з кібербезпеки , формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив:
  •  бот та канал «StopRussia/MRIYA» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
  •  бот «Народний месник» (виявлення техніки окупантів, його поплічників, підозрілі мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства);
Дякуємо за змістовну зустріч та долучаємося до інформаційної протидії за посиланням https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6    !

Пошук

АДРЕСА

м. Харків, провулок Ніжинський 1, 61052

КОНТАКНИЙ ТЕЛЕФОН

+38 (068) 740-47-00

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

okz_xxy@urk.net

ЧАСИ РОБОТИ

Пн - Пт 9.00 - 18.00 Сб 9.00 - 15.00