Логін
 
    
Реєстрація

Главная Новини IV міжнародний фестиваль малих форм "Театронік"


IV міжнародний фестиваль малих форм "Театронік"

30 жовтня 2015 року в Харківському будинку актора відбувся IV міжнародний фестиваль малих форм "Театронік", учасниками якого були театри 10 країн: Молдови, Литви, Болгарії, Польщі, Англії, Вірменії, Турції, Німмечини, Ізраїлю та України.

Студентам Харківського художнього училища четвертого курсу театрально-декораційного відділення пощастило прийняти участь в цьому фестивалі в якості сценографів. Вони вперше працювали с професійним режисером Галиною Панібратець — режисером вистави-інсценізіції по оповіданню Анатолія Крима "Лист Богу", прем’єра якого видбулася саме на фестивалі. На думку режисера студенти блискуче виконали поставлену нею задачу, вони виготовили для вистави декорації і представили на фестивалі виставку своїх єскізів по оформленню вистави, а також думки на папері відносно костюмів діючих осіб і афіші.

За активну участь в оформленні вистави від комітету фестивалю студенти: Дмитренкова Маргарита, Вирова Лариса, Корж Анастасія, Безрукова Марія, Гладнєва Амалія, Кириченко Софія, Ушакова Віолета були нагороджені дипломом-подякою.

 

 

 

 

 

Видео про фестиваль


Трейлер до спектаклю "Лист Богу" театр "Ланжерон" 2015

 
Який фактор зіграв вирішальну роль при виборі Вами спеціальності?
 
Copyright © 2020. Харківське Художне Училище. Designed by Skip