Логін
 
    
Реєстрація

Главная Новини


Новини


IV міжнародний фестиваль малих форм "Театронік" PDF Друк e-mail

30 жовтня 2015 року в Харківському будинку актора відбувся IV міжнародний фестиваль малих форм "Театронік", учасниками якого були театри 10 країн: Молдови, Литви, Болгарії, Польщі, Англії, Вірменії, Турції, Німмечини, Ізраїлю та України.

Студентам Харківського художнього училища четвертого курсу театрально-декораційного відділення пощастило прийняти участь в цьому фестивалі в якості сценографів. Вони вперше працювали с професійним режисером Галиною Панібратець — режисером вистави-інсценізіції по оповіданню Анатолія Крима "Лист Богу", прем’єра якого видбулася саме на фестивалі. На думку режисера студенти блискуче виконали поставлену нею задачу, вони виготовили для вистави декорації і представили на фестивалі виставку своїх єскізів по оформленню вистави, а також думки на папері відносно костюмів діючих осіб і афіші.

За активну участь в оформленні вистави від комітету фестивалю студенти: Дмитренкова Маргарита, Вирова Лариса, Корж Анастасія, Безрукова Марія, Гладнєва Амалія, Кириченко Софія, Ушакова Віолета були нагороджені дипломом-подякою.

 

Детальніше...
 
Виставка "Харківський живопис" PDF Друк e-mail

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у столичному Музеї Михайла Старицького відкрилася експозиція живопису Костянтина Савченка та його учениць з Харківського художнього училища з красномовною назвою «Харківський живопис». У кожному регіоні формуються свої неповторні мистецькі традиції, які визначають загальний характер існуючої живописної школи. Творчість харківських художників- живописців таїть у собі обширний матеріал для вивчення та ознайомлення з цілою епохою в мистецтві, тому що за кожним з них - велика спадщина живописної майстерності і традицій.

 
Виставка "СЛОБОЖАНСЬКІ КОЛЬОРИ" PDF Друк e-mail

У приміщенні Благодійного фонду Леоніда Кучми «Україна»,що у Києві, відкрито виставку «Слобожанські кольори». В експозиції - роботи студентів Харківського художнього училища та їхнього керівника Костянтина Савченка. Для Ілони Бобрицької, Анастасії Скрильової, Валерії Савченко та Богдани Назаренко це перша виставка у Києві.

Цим студенткам – по 17-18 років, а рівень їхніх робіт є таким, що кожна має по декілька республіканських виставок, де вони брали участь разом з заслуженими художниками.

Серед запрошених на урочисте відкриття – стипендіати Фонду, знані художники, галеристи, керівники музеїв. Тож, картини одразу отримали фахову оцінку.

Можна стверджувати, що у своїй сукупності усі роботи експозиції представляють живописну систему свого наставника, Костянтина Савченка, відомого в Україні та у багатьох країнах світу художника. Він також є директором Харківського художнього училища - одного з найстаріших професійних мистецьких закладів України.

 
Дельфійські ігри 2015 PDF Друк e-mail

23 квітня 2015 року в Харківському художньому училищі відбувся щорічний конкурс дитячого малюнку "Дельфійські ігри". Це конкурсно-освітній захід, що об’єднує творчі здобутки молоді в напрямку підготовки з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Головним завданням конкурсу є розкриття творчого потенціалу майбутніх молодих художників.


 
Україна від Шевченка до сьогодення PDF Друк e-mail

9 березня закінчився конкурс дитячого малюнку «Україна від Шевченка до сьогодення» з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка на базі Харківського художнього училища. Мета цього конкурсу через власний малюнок проявити креативність та уяву, допомогти дітям відчути та глибше пізнати красу поезії Великого Кобзаря  і тим самим любов до України.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
Який фактор зіграв вирішальну роль при виборі Вами спеціальності?
 
Copyright © 2019. Харківське Художне Училище. Designed by Skip